Více na www.erotik-emace.com
 
přihlášení: Jméno / Heslo
Registrace nového uživatele | Zapomenuté heslo
nákupní košík
 Úvod
Latex, PVC, fetish, kůže
Soupravy, korzety, body
Punčochy
Pánské
Obuv
Novinky
Dárky od 18ti let
Vyhledávání
Aktuality
Kontakt

jak můžete platit
obchodní podmínky
jak nakupovat
ochrana osobních údajů
reklamační řád
Nejsme plátci DPH
dnes Benedikt
zítra Tibor
 Informace pro Vás:

Erotik-emace vám přeje hodně štěstí a lásky

Objednávky
Prosíme především u objednávek oděvů, PVC, latexu apod. o trochu soudnosti ke své vytrénované či jinak upravené postavě. Oděvy jsou většinou univerzální=na velikost asi 160-178 cm. Pokud vlastníte postavičku mimo tento rozměr a oděvy nejsou elastické, s elastanem, zavazovací apod. pravděpodobně vám nemusí úplně sednout. Punčochy jsou téměř pro všechny a v našem obchodě ve FM máme mnohem větší výběr ať se jedná o prádlo, zboží, gely apod. Třeba zavolejte nebo napište. Nabídkové foto je většinou ilustrační a může se nepatrně lišit. Např. oděvy, punčochy, slipy aj. od českých výrobců nemají katalog ani obrázek a jsou ve velice dobrých cenách a výběru.

Něco navíc - co jinde nemívají
Nabízíme boty, lodičky, vysoké šněrovací boty. Podpadky ve třech rozměrech, lak i mat, boty nad kolena. Tyto boty mají možná někdy nepatrně jiné číslování a jsou velice speciální - je vhodné si vyzkoušet u nás v obchodě, velice obtížně se vyměňují a proto je neposíláme poštou. Samozřejmě pokud si je budete přát ...

Diskrétní odeslání zboží
Vámi objednané zboží Vám bude doručeno s naší diskrétní adresou odesílatele : emace, Malé náměstí 99, 738 02 F-Místek. Nikdo nebude tedy vědět, že se jedná o speciální zásilku. Jinak naše jméno je: Milan Celner-emace, Malé náměstí 99, 738 02 Frýdek Místek, IČO 10604201, obchod Erotik-emace. Na dobírkovém balíčku tedy bude neutrální adresa odesílatele bez názvu "Erotik". Zásilka bude naprosto diskrétní.

Je to smutné a moc se omlouváme (za jiné)
Je to divné - je již 21 století a přesto spousta lidí má divnou představu o své genialitě v oblasti humoru. Zkrátíme to: jsme nuceni některé Vaše objednávky bohužel telefonicky či písemně velice diskrétně ověřit. Jen se zeptáme: zda máte něco objednáno u firmy emace. Mnoho vašich " přátel " má touhu objednat pro vás nějakou erotickou věc a baví se tím, že vy o ničem nevíte, možná jdete zbytečně na poštu atd. Stejně nic nepřevezmete, a tím vše ztrácí účel, akorát my si pomyslíme něco o ...... Těchto " přátel "je lepší se zbavit - jejich IQ nebývá vysoké. Omlouváme se normálním zákazníkům, že je můžeme zdržet krátší telefonickou otázkou. Děkujeme za pochopení. Přejeme Vám vše dobré a nám všem přejeme méně hlupáků.

Prosba
Prosíme milé zákazníky pokud neobdrží objednané zboží, či to bude nezvykle dlouho trvat - prosím pokuste se s námi spojit e-mailem nebo telefonicky. Někdy Vaše objednávka nemusí dorazit až k nám. Děkujeme.


Další nabídka na www.erotik-emace.com      

Copyright 2007 ¤ http://www.primapradlo.eu ¤ E-mail: emace@seznam.cz ¤ Created by www.alsan.cz