Více na www.erotik-emace.com
 
přihlášení: Jméno / Heslo
Registrace nového uživatele | Zapomenuté heslo
nákupní košík
 Úvod
Latex, PVC, fetish, kůže
Soupravy, korzety, body
Punčochy
Pánské
Obuv
Novinky
Dárky od 18ti let
Vyhledávání
Aktuality
Kontakt

jak můžete platit
obchodní podmínky
jak nakupovat
ochrana osobních údajů
reklamační řád
Nejsme plátci DPH
dnes Benedikt
zítra Tibor
 Reklamační řád

Reklamaci lze provést pouze v případě, že je zboží v záruční době.

Do záruky nespadají kromě dalších tyto případy:

- zboží bylo používáno v rozporu s přiloženým návodem k obsluze
- zboží bylo reklamováno po záruční době
- na zboží byly porušeny ochranné samolepky či pečetě výrobce
- zboží bylo neodborně instalováno, upravováno či opravováno
- zboží bylo poškozeno živlem - vodou, bleskem, ohněm nebo elektrickým výbojem
- došlo k neoprávněné změně údajů v záručním listu
- zboží není z našeho obchodu, nebo nemá doklad
- zboží bylo neúměrně namáháno
- zboží nebylo použito k určenému účelu
- zboží je možné vrátit pouze nepoužité a originál zabalenéOdstoupení od smlouvy, vracení zboží, souhlas s reklamačním řádem...

Zákazník má právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí za předpokladu, že byla kupní smlouva uzavřena prostředky na komunikaci na dálku a nebylo podepsáno prohlášení o uzavření standardní kupní smlouvy. Pokud chce zákazník uplatnit toto právo, musí vrátit zboží neponičené, nepoužité, v originálním naprosto neporušeném obalu, zboží pouze obdržené od naší firmy, se všemi dodanými náležitostmi, jako je návod, záruční list, kompletní příslušenství, a případně i reklamní dárky, které jsou přiloženy pouze k objednanému zboží.
Toto nelze uplatnit u zboží jako jsou knihy, časopisy,CD, DVD, audio a videokazety a zboží u něhož zákazník porušil prohlídkou tohoto zboží tzv. pečeť a je tedy na první pohled zřejmé, že se zbožím v původním obalu již bylo manipulováno. Zboží vzhledem ke své povaze (např. hygienické pomůcky, spodní prádlo, punčochy, prezervativy, vibrátory, nafukovací pany a další obdobné zboží ) které nelze již dále nabízet zákazníkům, není možné z hygienických důvodů vracet. Atypickou obuv ( vysoké boty, vysoké podpatky apod.) neposíláme poštou, je vhodné odzkoušet na obchodě pro svoje specifické rozměry a určení.

Souhlas s reklamačním řádem
Souhlas s reklamačním řádem stvrzuje zákazník podpisem faktury - kupní smlouvy, nebo převzetím zboží od přepravce a stvrzení svým podpisem. Převzetím zboží se rozumí okamžik, kdy je zboží převzato od dopravce, případně vyzvednuto na poště.

Správně zaslaná reklamace, či vracení zboží.
Připravte si prosím záruční list nebo jiný doklad, který Vám byl doručen spolu se zbožím. Zabalte vadné zboží do původního obalu a nezapomeňte přiložit kopii doručenky nebo jiného dokladu o tom, kdy Vám bylo zboží dodáno, dále pak podrobný popis vady výrobku, u prádla je lépe označit místo vady samolepícím papírovým štítkem. Vadné zboží spolu s dokladem o koupi a popisem závady vložíte do kartonové krabice. Karton zabalíte balícím papírem a provázkem do kříže převážete. Můžete použít i protinárazovou obálu, či jinak vhodně zabezpečit vracené zboží před dalším případným poškozením. Do horního levého rohu nezapomeňte uvést Vaší zpáteční adresu.
Takto připravenou zásilku zašlete prosím doporučeně na naši adresu. Předem nás prosím informujte mailem nebo telefonicky. Děkujeme.


Další nabídka na www.erotik-emace.com      

Copyright 2007 ¤ http://www.primapradlo.eu ¤ E-mail: emace@seznam.cz ¤ Created by www.alsan.cz