PrimaPrádlo.eu

Verze pro tisk, vytištěno dne: 07.12.2019 | http://www.primapradlo.eu
Informace pro Vás:

Erotik-emace vám přeje hodně štěstí a lásky

Objednávky
Prosíme především u objednávek oděvů, PVC, latexu apod. o trochu soudnosti ke své vytrénované či jinak upravené postavě. Oděvy jsou většinou univerzální=na velikost asi 160-178 cm. Pokud vlastníte postavičku mimo tento rozměr a oděvy nejsou elastické, s elastanem, zavazovací apod. pravděpodobně vám nemusí úplně sednout. Punčochy jsou téměř pro všechny a v našem obchodě ve FM máme mnohem větší výběr ať se jedná o prádlo, zboží, gely apod. Třeba zavolejte nebo napište. Nabídkové foto je většinou ilustrační a může se nepatrně lišit. Např. oděvy, punčochy, slipy aj. od českých výrobců nemají katalog ani obrázek a jsou ve velice dobrých cenách a výběru.

Něco navíc - co jinde nemívají
Nabízíme boty, lodičky, vysoké šněrovací boty. Podpadky ve třech rozměrech, lak i mat, boty nad kolena. Tyto boty mají možná někdy nepatrně jiné číslování a jsou velice speciální - je vhodné si vyzkoušet u nás v obchodě, velice obtížně se vyměňují a proto je neposíláme poštou. Samozřejmě pokud si je budete přát ...

Diskrétní odeslání zboží
Vámi objednané zboží Vám bude doručeno s naší diskrétní adresou odesílatele : emace, Malé náměstí 99, 738 02 F-Místek. Nikdo nebude tedy vědět, že se jedná o speciální zásilku. Jinak naše jméno je: Milan Celner-emace, Malé náměstí 99, 738 02 Frýdek Místek, IČO 10604201, obchod Erotik-emace. Na dobírkovém balíčku tedy bude neutrální adresa odesílatele bez názvu "Erotik". Zásilka bude naprosto diskrétní.

Je to smutné a moc se omlouváme (za jiné)
Je to divné - je již 21 století a přesto spousta lidí má divnou představu o své genialitě v oblasti humoru. Zkrátíme to: jsme nuceni některé Vaše objednávky bohužel telefonicky či písemně velice diskrétně ověřit. Jen se zeptáme: zda máte něco objednáno u firmy emace. Mnoho vašich " přátel " má touhu objednat pro vás nějakou erotickou věc a baví se tím, že vy o ničem nevíte, možná jdete zbytečně na poštu atd. Stejně nic nepřevezmete, a tím vše ztrácí účel, akorát my si pomyslíme něco o ...... Těchto " přátel "je lepší se zbavit - jejich IQ nebývá vysoké. Omlouváme se normálním zákazníkům, že je můžeme zdržet krátší telefonickou otázkou. Děkujeme za pochopení. Přejeme Vám vše dobré a nám všem přejeme méně hlupáků.

Prosba
Prosíme milé zákazníky pokud neobdrží objednané zboží, či to bude nezvykle dlouho trvat - prosím pokuste se s námi spojit e-mailem nebo telefonicky. Někdy Vaše objednávka nemusí dorazit až k nám. Děkujeme.